DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vítáme Vás na stránkách kynologického klubu Zbraslav u Brna

O nás

 

KYNOLOGICKÝ KLUB ZBRASLAV U BRNA

přeje všem nadšencům kynologie mnoho krásných chvil se svým psím kamarádem.

 


Kynologický klub - Základní organice č. 10308 – spolek - Zbraslav u Brna  je zaregistrován u Moravskoslezského kynologického svazu (MSKS).

 

MSKS je dobrovolným občanským sdružením, které sdružuje zájemce především o sportovní výcvik psů, ale i výcvik záchranářských a lavinářských psů, dále agility a jemu podobných dalších zábavných aktivit.

MSKS je členem Českomoravské kynologické unie (ČMKU), která zastupuje celou českou kynologii u mezinárodní kynologické federace FCI.


Vzhledem k výše popsanému, výcvik psů neprobíhá pravidelně na Zbraslavi, ale členové naší organizace cvičí většinou v místě bydliště a setkáváme se nahodile v různých kynologických klubech, kde si předáváme zkušenosti přímo při praktickém výcviku.Cvičiště má rozlohu prozatím fotbalového stadionu. Jeho povrch sice není ideální, ale vzhledem k tomu, že jsme na Vysočině, zázraky neděláme , ale snažíme se o co nejlepší úpravu.

Poskytujeme ubytování v 8 nových bungalovech, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou, lednicí a televizí.

Další ubytovací kapacity máme v ubytovně pro asi 30 osob, kde je taktéž vybavená kuchyňka.

Nabídnout můžeme i posezení v naší útulné klubovně pro cca 30 osob.

Zde můžete využít připojení k internetu. V případě příznivého počasí je možné využít venkovního posezení před klubovnou. Nabídneme ohniště těm, kteří si rádi zazpívají u táboráku při opékání špekáčků. K dispozici je i venkovní udírna.

Zveme všechny kynology k návštěvě našeho cvičiště a využití všech jeho součástí.

Kynologický klub Zbraslav sousedí s areálem MSKS.